Covid, volby a hospa

2 komentáře

COVID - aktuálně bych to viděl asi nějak takhle. Že by to nějak zázračně v dohledné době samo sklesalo na rozumné hodnoty při stávajících opatřeních mi nepřijde moc pravděpodobné - a do jara ještě dlouho... ale třeba jsem pesimista :)

Pokud si chcete odpočinout od COVIDu, dejte si americké volby. To už je taky slušný bizár.

A pro Škopka tu mám obrázek:Btw. dneska jsem v hospě od 21h. asi jen krátce, mám jen jednu láhev vína.

2 komentáře:

 1. POZOR VELKÝ PODVOD S COVIDEM SDÍLEJTE NEŽ TO SMAŽOU!!!!!$

  dLOUHO JSEM SE taky nechal mást, když ten kdo měl přijít nepřišel a 5g mi vlezlo do hlavy za jeden víkend. SÁM JSEM tuto věc chvílui podporoval protože jsem věřil že pomáhám dobré věci!!!

  Ale lhali nám, byli jsme zle oklamáni. SMAžte než to budou sdílet nebo než zakážou smažit!%%%%

  Sám jsem vám říkal o novém steamu session IPA, které je v lidlu. Vykalovací pivo co má 8% alkoholu. Ale je to lež placená korporacemi a bidenem, aby si nás mohli koupit. Ovenky nejsme, ukažte mi ty kbelíky plné blitek! Blicí nádoby na ulicích!

  Naštěstí si jedna česká babička, která to má naučené v mládí, když ještě dezinformace nebyly, všimla, že nový session IPA má jenom 4%!
  Takže pokud jste vypili svoje čtyři kousky a divíte se, proč váš skill v oblasti zahraniční politiky či zdravotnictví nedostal brutální buff a váš talking skill nebyl ponížen na nesrozumitelné blábolení - tak se nedivte! Byli jste ovce a naletěli jste stejně jako já!

  Ještě jsem teda neochutnal, ale doufám teda, že to aspoň teda na rozdíl od osmiprocentňáka bude pitelnější! :D

  OdpovědětVymazat

UWAGA! Pro odeslání komentáře zmáčkni to MODRÉ tlačítko vlevo.pan Lebka

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.