rekapitulace posledních událostí

Napiš komentář
Shrnu pár posledních událostí z uHouby a okolního světa.

1. Garth i Houba už nejedí antabus. Teda oni ho nejedli, ale výsledek je stejný. Nemohli kalit. Zkoušeli nového koníčka abstinenství. Ale jak to tak bývá, tak koníčky lezou do peněz a lidé je nevidí rádi, tak se na to vyprdli. Oba se mají čile k světu a už absolvovali své první krůčky (zdárně zdolali svou první kalbu). Hurá.

2. Mistr sýrař nedodává. Možná se vám zdá, že na vás trochu zapomenul. Dalo by se říci, že na vás kašle. Tak to není. Jak by řekl on sám : Prostě na vás se*u :) Pravdou je, že mu vypadl jeho dealer. Odmítá v takových podmínkách sloužit. Prý se vám na to může v takové zimě vys.. vysířit.3. Byl jsem v hospodě na Žižkově (Slušnej kanál). Zajímavý pub a milá a rychlá obsluha. Doporučuji.


Tentýž večer jsem zašel ještě do jedné hospody, kde měli psychoobraz. Raději jsem se více vykalil.4. Minulý týden mne kapela Krleš vyvenčila na motosraz.
Vyvedená akce. Už cestou tam jsem si namíchal vánoční vaječňák z McD. Prostě naředíte shake s rumem 1:1 a za neustálého remcání Štokyho to vypijete (nemohl pít, bo řídil).
V cíli se vesele u ohníčků kalilo. Několik prodejních barů, kde byl levný chlast i jídlo. Donesený chlast nebyl problém.  A perfektní zábava (v podání piva a jídla zdarma pro nás). Jo a vlastně tam hráli i Krleš (ale to už jsem byl nakalen).


5. Prahu navštívil Slendy. Jen nevysál duši Tloušťovi, ale zozřal večeri (Míra měl asi večer tím pádem dietku)


A zpráva nejhlavnější : Scopek právě pije pivo.


0 komentářů:

Okomentovat

UWAGA! Pro odeslání komentáře zmáčkni to MODRÉ tlačítko vlevo dole.pan Lebka

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.